Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekânla alakalı harcamahakkındada farklılıklar olabilmekte. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim ya da dijital baskıyla faaliyetyapılabilmektedir. Yer balonları için şirketile iletişim kurarak bilgi almak mümkündür. Markalar, kendilerini tanıtmak ve alıcı potansiyellerini artırmak için çeşitli bildirme ürünlerine gereksinim duyarlar.

4 1 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biriside yer bildirmeürünlerinden bir tanesiolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak benzeri), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı bunun gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak eserihepimizintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmaktadır .

Sönmez inflatables, ürettiği yapımlarda kaliteden ödünvermeden, doğa koşullarına güçlüyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. Firmanızıntanıtımını yapmak istediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, insanlarınbeğenisiniçekebilir ve müşterisayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra bir ücret çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.