Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı meskenle alakalı harcamahakkındada farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim ya da dijital baskıyla uygulamayapılabilmektedir. Yer balonları için kuruluşile iletişim kurarak bilgi almak mümkündür. Markalar, çıkarlarını tanıtmak ve alıcı potansiyellerini artırmak için türlü reklam ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

4 1 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biride yer bildirmeürünlerinden biriolan yer balonlarıdır. Bunların en popülerolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak bunun gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı bunun gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak eseriherkezintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmaktadır .

Sönmez inflatables, ürettiği ürünlerde kaliteden ödünvermeden, doğa koşullarına güçlüyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. iş yerinizintanıtımını yapmak dilediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, kişilerinmerakınıçekebilir ve müşterisayınızı artırabilirsiniz. eğersizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra olarak bir bedel çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.